facebook twitter Google Plus
Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı 28 Şubat Pazar Show Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Acı Aşk 11. Bölüm Fragmanı bu akşam dizi biter bitmez sitemizde yerini alacaktır. Bu hafta yeni bölümde kozlar paylaşılıyor. Acı Aşk'ın yeni bölüm etiketi ise #halaseviyorum diyorlar. Acı Aşk 11. Bölümü ile 28 şubat pazar akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında. Ali ve Bulut arasındaki babalık kavgasında artık sona gelinmiştir. Ali her şeyi bildiğini ve bebeğin gerçek babasının kendisi olduğunu itiraf eder. Sude kliniğe yayıp psikolojik tedavi görmeye başlar. Ali ve Melek doğacak olan bebekleri için çok heyecanlıdır diğer yandan Saffet'in durumu içlerini yakar.
Acı Aşk dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı 28 şubat Pazar Show Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Acı Aşk dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum gultimur

Aklınıza emeyinize salık 12 bolüm fraqmanı cox gözel. Umarım her sey güzel olar. Hem hayatınızda hem de setde.

yorum melda

Hadi birleşin bulut ve melek


Anahtar kelimeler: Acı Aşk ,Acı Aşk fragmanı,Acı Aşk 11 .bölüm fragmanı,Acı Aşk yeni bölüm fragmanı,Acı Aşk son bölüm fragmanı, Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Acı Aşk 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti